Don't Miss

Zestaw słuchawkowy Xbox One nie pasuje do Xbox 360

By on 12 lipca 2013
Zestaw_słuchawkowy_Xbox_One_nie_pasuje_do_Xbox_360

Opadł już kurz po niedawnych targach E3 i zarówno Microsoft  jak i Sony rozpoczęli wyścig o przyciągniecie uwagi , a co za tym idzie pieniędzy miłośników gier video . Każdego tygodnia przybywa informacji o nowych rozwiązaniach wdrożonych w konsolach Xbox One. Dowiedzieliśmy się jak wyglądać będzie nowy zestaw słuchawkowy  Xbox One  Właśnie został on zaprezentowany . Jest zupełnie inny od poprzednika , zarówno w formie jak i zastosowanych rozwiązaniach sprzętowych. Aby zdecydowanie polepszyć jakość dźwięku , szczególnie rozmów poprzez Skype lub czat zdecydowano się na zastosowanie szerokopasmowego kodera głosu . Dodatkowo na zestawie pojawiły się nieobecne do dzisiaj klawisze wyciszania (MUTE) oraz podgłaszania i przyciszania dźwięku ułatwiające obsługę urządzenia .

Niestety czyni to niekompatybilnym dotychczasowy zestaw słuchawkowy z konsoli Xbox 360 , który zgodnie z zapowiedzią Microsoftu będzie można podłączyć  zestaw słuchawkowy Xbox One za pomocą specjalnie przez nich opracowanego adaptera . Czas pojawienia się  i cena którego nie jest aktualnie znana . Będziesz go z pewnością mógł nabyć w naszym sklepie internetowym z konsolami .

Dodatkowo nowy zestaw słuchawkowy nie będzie wchodził w skład kompletu podstawowego , gdyż zdaniem producenta dublował będzie funkcje dźwiękowe czujnik Kinect do konsoli Xbox One (https://techsat24.pl/akcesoria-xbox), który jest standardowym wyposażeniem każdej nowej konsoli .

A czy ty lubisz rozmowy przez Skype’a poprzez głośniki zewnętrzne , czy wolisz zestaw słuchawkowy ?

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login