Don't Miss

Co zaoferuje nam Playstation 4

By on 17 maja 2014
ps4

Konsola Sony Playstation 4 jest najpopularniejszą konsolą do gier video w sprzedaży internetowej. Dzięki bardzo mocnemu 8 rdzeniowemu procesorowi x86-64 „Jaguar” firmy AMD o niskim poborze prądu uzyskano 10krotnie większą moc obliczeniową niż ta dostępna w konsoli Sony Playstation 3. Dzięki temu twórcy gier na tą konsole mają dużo możliwości.

Konsola ma w sobie topowy procesor graficzny GPU 1.84TFLOPS oparty na silniku AMD Radeon nowej generacji z dodatkową 8 gigową, superszybką pamięcią GDDR5. Umożliwiło to danie PS4 bardziej realnej rzeczywistości, dzięki temu gracz szybko wczuwa się w grę.


ps4

Używane gry na Playstation 4

Twórcy konsoli postanowili że nie będzie ograniczeń używanych gier na PS4. Jest duży ich wybór. Gry można sprzedawać, wymieniać się oraz pożyczać i jest pewność sam zdecydujesz co z nimi zrobisz.

Darmowe gry na Playstation 4

Playstation 4 to nowa technologia dostępna w konsoli dzięki której połączymy się do jej płatnego konta Playstation Plus.

Dzięki tej technologii zdobędziemy:

  • możliwość bezpłatnego ściągania gier i trailerów w tle
  • możliwość aktualizacji systemu operacyjnego w tle
  • możliwość rozpoczęcia gry jeszcze przed jej pełnym pobraniem na dysk
  • dodatkowe materiały i filmy przesyłane przez producenta, dopasowane do twoich osobistych preferencji

Dzięki funkcji Remote Play na przenośnej konsoli Sony Playstation Vita jest dana od gier możliwość gry w gry z Playstation 4.

Podłączenie konsoli Playstation 4 do internetu

Jest możliwość podpięcia Konsoli Sony Playstation 4 do internetu za pomocą kabla podpinając go w gniazdko Ethernet, albo za pomocą karty sieciowej IEEE 802.11 b/g/n. Gdy w pobliżu będzie dostęp do sieci można się bez problemu podpiąć przy pomocy np. tabletu.

Dzięki konsoli można połączyć się bez problemu z portalami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter i innymi. Po to by pochwalić się wśród znajomych swoimi wynikami w grze lub aby z przyjaciółmi zagrać (klikając przycisk SHARE na kontrolerze DualShock 4) przy tym korzystając z kamerki Playstation Eye lub zestawu słuchawkowego. Więc kupujmy.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login