Don't Miss

Czy warto kupić Xboxa 360 ?

By on 25 maja 2014
xbox 360

Czy warto jeszcze kupić Xboxa 360 ? Skąd bierze się jej popularność na polskim rynku?

Wejście na rynek Nowej konsola Microsoft Xbox One która weszła na rynek nie jest konkurencją dla swojej poprzedniczki konsoli Xbox 360. Jednak producent informuje że jej produkcja będzie działała jedynie do 2016 roku. Jednak nadal powstają do niej nowe gry, producenci akcesoriów do Xboxa 360 nie zarzucają nowych projektów, a konsola Xbox 360 nadal jest chętnie zakupowana przez klientów w naszym sklepie internetowym techsat24.pl. 


Tanie Konsole Xbox 360

W tej chwili kupno konsoli Xbox 360 to najtańsza możliwość dla otrzymania wejścia do bogatego rynku gier video. Konsola Xbox 360 ma w sobie pamięć flash 4 GB i kontroler bezprzewodowy można kupić go za niecałe 700 złotych. Gdy chcesz grać w gry ruchowe polecamy kupno pełnego zestawu konsoli Xbox 360 Kinect w wersji slim z dyskiem 250 GB. Jest możliwość kupna takiego zestawu w naszym sklepie internetowym za około 1200 złotych. a także zakup dodatkowych padów i akcesoriów do konsoli Xbox 360 przy tym nie wydać bardzo dużej ilości pieniędzy.

Tanie zestawy konsol Xbox 360 kupicie Państwo w naszym sklepie online .

 

xbox 360


Konstrukcja Xboxa 360

Konsola i jej wygląd zewnętrzny przeszedł metamorfozę. Na początku była zrobiona z białego plastiku o niewielkiej jakości wersji Core i Premium oraz przyklejonym dyskiem twardym 20 GB, przez zmienioną wersję Elite z dyskami 60, 80 i 120 GB do nowoczesnej i eleganckiej wersji Slim. To jest ta wersja gdzie jest użyty błyszczący, czarny plastik, zauważalnych wstawek podobnych do chrom i mocno zaakcentowanej linii graficznej zrobiła wrażenie na użytkownikach konsol Xbox. Nie dawno na rynku pojawiła się wersja E Stingray w prostej, matowej obudowie. Ona miała być podobna do konsoli Xbox One.

Niezawodność konsol Xbox 360

Tu także nastała poprawa. Pierwsze konsol Xbox 360 nie dawały sobie rady z układem chłodzenia, usterką zwaną RRD (Red Ring of Death), odklejaniem się procesorów i przegrzewaniem. Usterki te sprawiały problem użytkownikom starych Xboxów 360, a producent przedłużył gwarancje konsoli na 3 lata. Te usterki zostały usunięte gdy zostały wprowadzone nowe płyty główne Jasper dostępnej już obowiązkowo w konsolach Xbox 360 Slim oraz Xbox 360 E Stingray.

Tanie gry na Xboxa 360

Nie którzy mówią, że warto kupić Xboxa 360 dla szpanu- najlepszy FPS oraz GTA 5. Jeśli preferujesz w grach samochodowych to najlepszą grą jest Forza i dodatkowo dochodzą fajne RDR, Fight Night, UFC, Gearsy, Tekken, Soul Caluibr Fable i takich mniej popularnych jak Banjo Kazooie, PGR i Fifa na PC to nie jest to samo co na konsoli. Dzięki temu, że pojawił się Kinect jest nieograniczona dostępność różnych gier i do tego nie potrzebny jest zakup innych kontrolerów by grac z innymi. 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login