Don't Miss

Czy warto kupić chiński smartfon?

By on 11 września 2017
Chińskie smartfony - czy warto kupić?

Chińczycy stali się prawdziwymi mistrzami w tworzeniu podróbek różnego rodzaju produktów. Także smartfonów. Niektóre po premierze oryginalne wersji możemy mieć pewność, że pojawi się chińska wersja, praktycznie niczym nie różnicą się pod względem wizualnym od produktu dostępnego na europejskim rynku. Różni się jednak zastosowanymi podzespołami, a także ceną. Chińska smartfony są znacznie tańsze, przez co przyciągają wielu klientów, którzy wolą zapłacić mniej, a cieszyć się z dobrze wyglądającego smartfona.

Niestety, ale nie płacimy wtedy za jakość produktu. Jest on znacznie słabszy, przez co nie będzie wykazywał się aż tak dużą żywotnością jak tradycyjny smartfon powstały na bazie dobrej jakości podzespołów. Dlatego też, na pewno powinniśmy zastanowić się czy aby na pewno chcemy mieć dostęp do produktu, który wykazuje się słabszą jakością. Czasem lepiej zapłacić nieco więcej i jednak dostać produkt, z którego będziemy mogli korzystać przez dłuższy czas.

Jeśli nabędziemy dobrej jakości smartfon wiele na tym zyskamy. Dlatego też, poważnie należy zastanowić się czy aby na pewno powinniśmy decydować się na smartfon z chińskiego rynku.

Na pewno moga wystąpić problemy z gwarancją. Na lokalny serwis producenta nie możemy liczyć. W końcu jest to produkt podrobiony, który nie może posiadać żadnej gwarancji w naszym kraju.

Warto więc poważnie się nad tym zastanowić i rozważyć wszystkie za i przeciw przed jego zakupem.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login