Don't Miss

Telefon dla seniora – co musi posiadać?

By on 26 września 2017
Telefon dla seniora Maxcom

Obecnie seniorzy są bardzo mobilni. Umieją posługiwać się zarówno telefonem, tabletem, jak i komputerem. W związku z tym, nic dziwnego, że na rynku pojawia się coraz więcej modeli telefonów dla seniorów.

Są one dość specyficzne. Przede wszystkim posiadają duże przyciski. Dzięki temu, senior nie ma problemu z tym, aby wybrać odpowiedni numer, nawet jeśli jego wzrok jest słaby. Może trafić bez żadnych problemów w konkretny przycisk.

Nie posiadają one zbyt dużo funkcji. Nie są one seniorowi zbyt potrzebne. W końcu potrzebuje on telefonu głównie po to, aby dzwonić. A takie telefony zdecydowanie takie funkcje spełniają.

Warto zakupić swojemu dziadkowi lub babci, taki właśnie telefon. Warto również podkreślić, że jest on wyposażony w specjalny przycisk, dzięki któremu można szybko zaalarmować rodzinę lub pogotowie, że coś złego się stało. Senior nie będzie wykręcał pełnego numeru, a jedynie poinformuje o swoim stanie przy pomocy jednego przycisku. Taki telefon na pewno będzie spełniał swoje zadanie w znakomity sposób.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login