Don't Miss

Tanie foteliki samochodowe 9-36 kg

By on 25 marca 2017
Fotelik samochodowy Maxi- Cosi

Tanie foteliki samochodowe 9-36 kg przeznaczone są dla dzieci od dziewiątego miesiąca życia do osiągnięcia dwunastego roku życia. Są to zazwyczaj foteliki, które tworzone są z myślą o tym, że dziecko będzie w nich jeździło aż do momentu, gdy osiągnie odpowiedni wzrost zezwalający na poruszanie się w samochodzie bez takiego zabezpieczenia.

Foteliki samochodowe dostosowane są do wymogów, jakie zapisane są w przepisach ruchu drogowego w Polsce. W związku z tym, można będzie mieć pewność, że dziecko przewożone w nich, będzie absolutnie bezpieczne.

Będzie siedziało stabilnie w jednym miejscu, bez możliwości wypięcia się.Fotelik samochodowy 4Baby Freeway
Foteliki samochodowe 9-36 kg zapewniają dziecku komfort i wygodę podczas przewożenia. Posiadają konstrukcje, która sprawia, że dostosowują się one do kształty i budowy ciała dziecka. Maluch, jak i większe dziecko może się w nich więc właściwie usadowić. Można powiedzieć, że foteliki rosną wraz z dzieckiem, co jest ich niewątpliwą zaletą. W końcu raz wydane pieniądze, można będzie spożytkować przez wiele lat.

Foteliki dbają o komfort i bezpieczeństwo dziecka podczas podróży. Każdy z modeli jest zawsze testowany w licznych badaniach prowadzonych przez instytuty zajmujące się bezpieczeństwem dzieci. Rodzice nabywający takie wózki mogą mieć dzięki temu pewność, że nabywają produkty dbające o ich dzieci w najlepszy z możliwych sposób. Warto wybierać jedynie te niedrogie foteliki samochodowe, które posiadają odpowiednie atesty i spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

 Fotelik samochodowy 0-25kg Caretero Scope

Każdy z fotelików 9-36 kg powinien być wyposażony w 5-puntkowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki nim, można będzie zadbać o bezpieczeństwo malucha. Można będzie przypiąć dziecko, które będzie stabilnie siedziało podczas jazdy samochodem w foteliku. Dziecko na pewno nie będzie przesuwało się w foteliku i będzie mogło w nim bardzo wygodnie siedzieć. A przecież o to właśnie chodzi, aby zadbać zarówno o komfort, jak i bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem.

 Fotelik samochodowy Lionelo Liam

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, w którym znajdą Państwo tanie foteliki samochodowe 9-36 kg.

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login