Don't Miss

Stary, ale jary – tablet Samsung Galaxy TAB A

By on 22 października 2017
Stary ale jary Samsung GAlaxy serii TAB A

Minęły już 2 lata od premiery tabletu Samsung Galaxy TAB A i producent zaczął już prace nad jego następcą, który ma mieć wkrótce premierę. Ale na rynku ten model tabletu jest ciągle dobrze odbierany przez klientów i często znajduje nabywców w naszym sklepie internetowym.

Postaram się przypomnieć jego charakterystykę.

Samsung GAlaxyTab A SM-T580 10.1 to tablet wyposażony w 10,1-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości. WUXGA. Jest to ekran PLS TFT zapewniający dostęp do jakości Full HD. Wyróżnia się ostrością i dużą ilością detali. Można będzie zobaczyć na ekranie nawet najmniejsze drobiazgi. Wyświetlacz posiada proporcje 16:9, czyli format, jaki mają telewizory i monitory komputerowe. Dzięki temu, użytkownik będzie mógł na nim oglądać filmy i przeglądać strony internetowe w komfortowych warunkach. Obudowa urządzenia jest dostosowana do minimalistycznych, eleganckich standardów. Tablet pewnie i wygodnie leży w dłoni. Z urządzenia można korzystać wszędzie tam, gdzie tylko się tego chce. Mobilność zapewnia pojemna bateria, która ma aż 7300 mAh.

Tablet Samsung TAb A T580 przód

Urządzenie zostało wyposażone w 8-rdzeniowy procesor 1,6 Ghz. Wspierany jest przez 2 GB pamięci RAM. Natomiast za grafikę odpowiada układ GPU ARM Mali T830. SoC wytwarzany jest w 14-nanometrowym procesie technologicznym, ma wbudowany kontroler pamięci LPDDR3 oraz wspiera łączność LTE. Do dyspozycji użytkownika jest 16 GB wolnego miejsca. Jednak, można pamięć rozbudować do 200 GB dzięki kartom microSD.

8 Mpix aparat, który został umieszczony w tablecie został wsparty technologią HDR. Pozwala wykonać naturalne i piękne zdjęcia. Po włączeniu specjalnych trybów, możliwe jest wykonanie dwóch zdjęć jednocześnie w różnych wariantach. Następnie zdjęcia zostają połączone i uzyskany zostaje wyraźny, naturalny efekt.

Samsung Galaxy  TAB A tył

Tab A SM-T580 10.1 dostosowany jest również do potrzeb najmłodszych. Można uruchomić specjalny Tryb Dziecko, który zmienia interfejs dostosowany do potrzeb małych rączek malucha. Zmianie ulega również grafika tableta, która staje się bajkowa.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login