Don't Miss

Sony PS4 najlepsze gry 2015 styczeń

By on 27 stycznia 2015
PS4 - najlepsze gry 2015

Minął już ponad rok od premiery nowej super konsoli Sony PS4. Wszyscy zainteresowani gracze zdążyli się już zapoznać z jej wręcz nieograniczonymi możliwościami technicznymi.
Zgodnie z zapowiedzią , że miała to być konsola stworzona przez graczy i dla graczy Sony wspierany przez producentów oprogramowania skutecznie realizuje tą wizję.

I to nie tylko poprzez ciągłą aktualizację oprogramowania konsoli, skutkującą między innymi pojawieniem się możliwości zaawansowanego trybu gry zdalnej, czy wspólnego grania poprzez Internet, ale przede wszystkim poprzez nieustanną podaż nowych tytułów gier, które w tempie lokomotywy pojawiają się na rynku. I choć ich ilość w momencie debiutu w 2013 roku była skromna, obecny rok zapowiada się rekordowo.

Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem listę 10 najlepszych gier na konsolę Sony Playstation 4  dostępnych na rynku na początku 2015 roku.

Mamy nadzieję, że Wy również podzielacie nasz wybór.

 Sony PS4 najlepsze gry styczeń 2015

 

1. GTA 5 PS4 – Rockstar Games

Poprawiona i rozszerzona wersja piątej odsłony gangsterskiej serii. Gra ma ulepszoną oprawą graficzną, nowe systemy uszkodzeń pojazdów oraz oświetlenia, a także nowe modele aut czy broni.

2. Obcy: Izolacja – The Creative Assembly

Pierwszoosobowy survival horror, którego akcja toczy się w uniwersum kultowej serii Obcy.Akcja gry toczy się po wydarzeniach z pierwszej części filmu, z której twórcy zaczerpnęli nie tylko elementy oprawy, ale przede wszystkim charakterystyczny klimat.

3. Assassin’s Creed Unity – Ubisoft

Debiut serii na konsolach nowej generacji stał się okazją do gruntownego odświeżenia tytułu. Zmianie uległy nie tylko elementy oprawy, takie jak grafika, fizyka i animacja ruchu, ale również mechanika rozgrywki oraz system walki.

4. Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition – Blizzard

To pierwszy dodatek do bestsellerowej gry z gatunku RPG akcji Diablo III. Rozszerzenie  wzbogaca kampanię główną o piąty akt, w którym Anioł Śmierci  pragnie za wszelką cenę położyć kres wojnie.

5. inFamous: Second Son – Sucker Punch

To trzecia odsłona cyklu gier akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Wzorem wcześniejszych gier z serii, rozgrywka w inFamous: Second Son nastawiona jest na dynamiczną akcję obserwowaną zza pleców bohatera.

6. The Last of Us: Remastered – Naughty Dog

7. Call of Duty: Advanced Warfare – Activision

8. Destiny – Activision

9. Far Cry 4 – Ubisoft

10. Tomb Raider: Definitive Edition – Crystal Dynamics

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login