Don't Miss

Smartfony Dual Sim – zaleta czy wada?

By on 19 września 2017
Smartfony Dual Sim

Coraz więcej osób decyduje się na smartfony Dual Sim, w których można umieścić dwie karty. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które mają dwa numery, ale nie chcą nosić ze sobą dwóch telefonów.Zdecydowanie, dzięki temu, że będziemy mieli smartfon z dual sim, można będzie problem posiadania numeru prywatnego oraz służbowego  rozwiązać, bez konieczności noszenia 2 aparatów ze sobą.

Smartfony z Dual Sim działają także bez zarzutu. W dowolnym momencie możemy ustawić telefon tak, aby działał zgodnie z naszymi oczekiwaniami.Na przykład z jednej karty wykonywać rozmowy wychodzące, a z drugiej obsługiwać Internet i skrzynki mailowe.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli smartfonów, z których możemy skorzystać posiadając 2 karty. Szczególnie w tym segmencie dominują azjatyckie rozwiązania, na czele z firmami Huawei, Lenovo, Htc. Jedynie tacy tuzi jak Apple bardzo niechętnie zauważają potrzebę wyposażenia telefonu w 2 odrębne karty SIM.

W związku z tym, na pewno będziemy zachwyceni, z tak dużej różnorodności. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co na pewno przypadnie do gustu. Będziemy mogli być zachwyceni, że smartfony sprawdzają się tak znakomicie i działają bez żadnych problemów.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login