Don't Miss

Słuchawki dla graczy komputerowych

By on 26 września 2017

Czasy, w których dźwięk w grach był na drugim lub trzecim planie zmieniły się bezpowrotnie. Najlepszym tego przykładem jest obecny trend esportu ukierunkowany na fabularne gry RPG, którym bliżej do filmu niżeli pustej rozrywki polegającej na wciskaniu guzików. To z jaką czułością oraz w jakiej jakości odbieramy dźwięki ma inne znaczenie w zależności od typu gracza komputerowego.

Wygoda na równi ze specyfikacją techniczną

Każdy z nas zaczynał o najtańszego modelu słuchawek komputerowych. Z czasem zdajemy sobie sprawę, że wyższa cena oraz jakość akcesoriów komputerowych przekłada się na przyjemniejszą rozgrywkę oraz może zwiększyć nasze szanse na sukces w danym tytule. W co warto zainwestować, gdy decydujemy się na zakup pierwszych prawdziwych słuchawek dla graczy?

Na pewno należy kierować się wygodą użytkowania modelu na równi ze specyfikacją techniczną sprzętu. Wygląd zewnętrzny urządzenia mówi nam o jego typie a wyróżniamy między innymi: dokanałowe, otwarte, wokół uszne oraz zamknięte. Najpopularniejsze są typy dokanałowe, czyli małe wkładane do środka ucha „łezki” i zamknięte, duże zwykle posiadające piankę zabezpieczającą i zakrywającą całe ucho.

To jakie słuchawki do gier będą najwygodniejsze dla was zależy od indywidualnych preferencji. Niemniej jednak typ zamknięty najmniej męczy i daje najlepsze wygłuszenie.

Duży wybór słuchawek dla graczy znajdziesz w naszym sklepie techsat24.pl

Dla e-sportu także amatorskiego

Słuchawki-Steelseries Siberia 200

Odkąd gry stały się sposobem na życie i zarabianie pieniędzy akcesoria i sprzęt komputerowy stał się bardzo zaawansowany. Nawet słuchawki do komputera zaczęły stanowić nieodłączny element wyposażenia profesjonalnego gracza. W grach takich jak Counter Strike niezwykle ważne jest nasłuchiwanie dźwięku poruszających się postaci. Wysokiej jakości sprzęt posiada system 5.1, czyli tak zwany dźwięk przestrzenny.

To szczególnie ważna cecha przy grach wymagających usłyszenia przeciwnika czającego się za plecami. Wysoki bass czy inne kwestie związane z czystą akustyką odczujecie dopiero przy mniej stresującej rozgrywce. Kolejną cechą, którą musi spełniać akcesorium dla graczy jest wygląd zewnętrzny.

Atrakcyjne dla oka słuchawki Steelseries Siberia są polecane przez zawodników esportu na całym świecie. Oczywiście mają również bardzo dobrą specyfikację techniczną, ale wygląd i jakość wykonania robi swoje. Wbudowany mikrofon jest kwestią opcjonalną dla laika, ale dla profesjonalisty, to nieodłączny element dobrego zestawu słuchawkowego.

Czas na zakupy

Słuchawki-Razer Kraken Neon

 Gdyby ktoś zapytał mnie gdzie kupić najlepsze akcesoria dla graczy, odpowiedziałbym, że w internecie. Na początku przejrzyj różne sklepy online w tym sprzedający słuchawki Razer sklep techsat24.pl i zorientuj się w asortymencie. Warto żeby sklep posiadał jak najwięcej informacji o modelu, który wystawia. Dzięki temu nie będziesz musiał wchodzić na stronę producenta. Popularne w ostatnim czasie wystawianie opinii o zakupionym towarze pozwoli wam zgromadzić dodatkowe informacje na temat produktu. A przynajmniej tych tańszych modeli słuchawek ponieważ drogie zwykle nie posiadają wad, które ukazałyby się w pierwszym roku od zakupu.

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login