Don't Miss

Ranking nawigacji samochodowych 2015

By on 13 kwietnia 2015
ranking nawigacji samochodowych

Poszukując odpowiedniego sprzętu dla siebie dobrze jest sprawdzić rankingi popularność urządzeń i, aby łatwiej wybrać urządzenie najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

W klasyfikacji nawigacji samochodowych opublikowanej przez serwis SferaZakupów.pl w pierwszej dziesiątce znalazły się urządzenia różnych marek o zdecydowanie różniących się  parametrach i cenach. Oto ich lista:

W marcu 2015 r. ranking nawigacji samochodowych 2015  najczęściej wybieranych przez klientów wyglądał  następująco:
1. Goclever NAVIO 520 DVR Polska z wyświetlaczem 5.0″. Model ten posiada zainstalowane mapy Polski i Europy. Maksymalny jego czas pracy na akumulatorze to 1 godzina.
2. TomTom Start 60 Europa Urządzenie to posiada 6.0″, dotykowy wyświetlacz z dużymi wygodnymi przyciskami, maksymalny czas pracy to 2 godzimy. Posiada zainstalowane mapy Europy z gwarancją dożywotniej aktualizacji.
3. Goclever NAVIO 520 DVR Europa – wyświetlacz 5.0″, zakres zainstalowanych map to cała Europa.
4. TomTom Start 25 EU Europa posiada 5.0″ wyświetlacz, maksymalny czas pracy baterii to około 2 godzin. Zakres zainstalowanych map obejmuje Europę.
5.VORDON 5 Europa wyposażony w 5.0″ dotykowy wyświetlacz. Posiada mapy Polski i Europy.
6. Navroad VIVO S6 bez map – 6.0″ wyświetlacz, wbudowany akumulator Li-Polymer.
7. Garmin Nuvi 54 LM Europa posiada 5.0″ wyświetlacz, zainstalowaną mapę Europy. Czas pracy baterii to około 2 godzin.
8. TomTom Start 25 M Europa wyposażony w 5.0″ wyświetlacz. Jego największą zaletą, tak jak innych produktów TomTom jest dożywotnia aktualizacja zainstalowanych map Polski i Europy.
9. VORDON 7 HD Europa – 7″ wyświetlacz, zainstalowane mapy Polski i Europy, wbudowana bateria Li-Polymer.
10. Garmin Nuvi 3597 LMT Europa posiada 5.0″ wyświetlacz oraz możliwość dożywotniej aktualizacji zainstalowanych map Polski i Europy.

 

W tym rankingu  nawigacji samochodowych nie dziwi obecność znanych i cenionych nawigacji samochodowych TomTom oraz Garmin.

Pewne zdziwienie może wywołać obecność na liście tanich nawigacji samochodowych  Vordon – mocno przepychających się do krajowej czołówki.

Wybór urządzeń dostępnych na rynku jest ogromny. Szczególnie jeśli zdecydujemy się na zakup nawigacji w sklepie internetowym.

Poszczególne modele różnią się wieloma parametrami, a ich rozpiętość cenowa jest bardzo szeroka.

Wybierając nawigację warto oprócz rankingów popularności sprawdzić również opinie o produkcie, dodawane na różnych stronach internetowych przez użytkowników, którzy już przetestowali dany model.

Może nam to znacznie ułatwić wybór, a także pomóc uniknąć wielu błędów.

 

Jeśli szukacie Państwo odpowiedniego poradnika polecamy lekturę poradnika:

http://techsat24.pl/jaka-nawigacje-samochodowa-kupic-poradnik

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login