Don't Miss

Popularne prezenty na I Komunię – raport sklepu internetowego techsat24.pl

By on 31 maja 2013
prezent_na_komunie

Raport sklep internetowy techsat24.pl

 

Świat wokół  nas nieustannie ulega zmianie , a wraz z nim sposób koncelebracji  I Komunii Świętej. Z pewnością  minęły już czasy, kiedy wśród prezentów komunijnych dominowały  zegarki i rowery. Od pewnego czasu prym wiodą gadżety elektroniczne, takie jak notebooki , tablety, konsole Sony  , konsole Xbox oraz aparaty cyfrowe.

Bardzo popularne stało się konsultowanie z rodzicami obdarowanych  nimi doboru odpowiedniego dla dziecka prezentu. Jeśli jednak kontakt z organizatorami święta  jest niemożliwy lub podjęcie decyzji należy wyłącznie do nas mamy mieć spory problem. Ofert dookoła nas jest bez liku i aby odnaleźć się w ich gąszczu potrzebujemy pomocy. Z tego względu, warto wcześniej usystematyzować sobie jakie są najpopularniejsze aktualnie prezenty.

Prezenty religijne

 

Starsi ludzie nadal starają się nawiązywać  do religijnego charakteru tego wydarzenia. Złoty łańcuszek z krzyżykiem, medalik zawierający wizerunek Matki Boskiej albo estetycznie wydane Pismo Święte to prezenty z ich punktu widzenia doskonałe  i będą odpowiednie zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Ale czy każdy obdarowany będzie w pełni zadowolony z takiego prezentu?.

 

Laptop albo tablet – najlepszy podarunek dla dziewczynki

 

Dzieci przyjmujące sakrament I Komunii Świętej znajomością obsługi komputera prześcigają często swoich rodziców i z pewnością dziadków. Nic dziwi wiec, że to właśnie laptopy są prezentem wybieranym najczęściej szczególnie dla dziewczynek,  do nauki i zabawy. Tutaj trzeba wspomnieć , że komputer czy  laptop  to wciąż prezenty z najwyższej półki cenowej. Cena zakupu kształtuje się  średnio od 1400 do 3000 złotych  bez akcesoriów dodatkowych. Dla tych osób, o mniejszym zasobie gotówki w portfelu, przeważająca część sklepów oferuje zakupy na raty.

 

Dobrą alternatywę dla zakupu laptopa stanowi tablet, który jest coraz popularniejszy wśród młodego pokolenia. Tani tablet to wydatek od 200 złotych w górę , choć najdroższe z nich są porównywalne  cenowo i możliwościami technicznymi z laptopami .

 

Konsola Sony PS4 lub  lub Xbox One  – najlepszy prezent dla chłopca

Z okazji I Komunii często  nasuwa się jakże  trudne pytanie, co kupić z tej okazji dla chłopca. Aparat fotograficzny, laptop, czy tablet lub inny elektroniczny gadżet  sprawi, że ten dzień będzie niezapomniany. Ostatnio to właśnie konsole do gier  Playstation 3 i PS4  bądź konsole Xbox One i Xbox 360 , a także wszelkiego rodzaju gry na konsole staja się najpopularniejszym prezentem dla chłopca..

 

Obie konsole  Sony, jak i Xbox maja  swoich zwolenników bo  dostarczają one bardzo dużo dobrej jakości rozrywki dla grających. Ceny konsoli są zróżnicowane. Najtańsze z nich kosztują około 500 złotych, a najdroższe to wydatek czasami 2000 złotych. Dla mniej wymagających zakup gier i akcesoriów na  konsolę Sony Playstation bądź Xbox może być również bardzo dobrym pomysłem na prezent.

Niezależnie od wyboru  prezentu należy mieć na uwadze, że dzień I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka i to właśnie on a nie prezent powinien być tego dnia najważniejszy.

 

 

 

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login