Don't Miss

Nowe akcesoria do konsoli Xbox One niekompatybilne z Xbox 360

By on 14 lipca 2013
akcesoria_do_xbox_one_niekompatybilne_z_xbox_360

Pojawienie się nowego Xboxa One nie uszczęśliwi wszystkich miłośników tej marki . Szczególnie tych , którzy dopiero co zakupili konsolę Xbox 360 lub posiadają bogato wyposażone w akcesoria zestawy , które rozbudowywali przez lata . Co stanowi tego przyczynę ? Jak już pisaliśmy wcześniej zestaw słuchawkowy ze starego Xboxa 360 nie jest kompatybilny z nową konsolą . Okazuje się ,że prawie wszystkie akcesoria do konsoli Xbox One również .  Przyczyną jest jak zapewnia Microsoft konieczność zapewnienia zdecydowanie większej przepustowości łączy do wymiany danych pomiędzy konsolą a urządzeniami zewnętrznymi . W szczególności dotyczy to nowego pada bezprzewodowego do Xbox One .

Wymagało to również przeprojektowania zestawu słuchawkowego oraz portu do jego podłączenia.  Firma pracuje nad specjalnymi adapterami umożliwiającymi podłączenie istniejących na rynku akcesoriów do konsol Xbox 360 , ale zarówno ceny jak i terminy pojawienia się tych urządzeń są nieznane . Wszystkich chętnych do ich zakupu zapraszamy do naszego sklepu z konsolami Xbox 360 i Xbox One – www.techsat24.pl.

Jak widać Microsoft przystępuje do ofensywy – gdyby jeszcze tylko złagodził politykę odnośnie licencjonowania gier oraz obrotu grami używanymi to byłby to właściwy kierunek .

A ty jakich słuchawek używasz na swoim Xboxie 360 ?

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login