Don't Miss

Czy nowa konsola Xbox ONE pokona wreszcie rywali ?

By on 10 czerwca 2013
Czy nowa konsola Xbox ONE pokona wreszcie rywali ?

Tuż przed targami E3 , które już w tym tygodniu rozpoczną się w olbrzymim centrum wystawienniczym w Los Angeles spekulacje dotyczące nowej generacji konsol Microsoft i Sony rozpalają do białości swoich zwolenników i przeciwników …Cały świat wyznawców i sympatyków elektronicznej rozrywki zwróci w tym tygodniu swój wzrok ku Miastu Aniołów .  To tu w dniach 11-13 czerwca odbędą się najprawdopodobniej najbardziej oczekiwane targi branżowe po których już  wszystko ma być jasne . Mamy poznać specyfikacje , wygląd , datę wprowadzenia , a co najważniejsze ceny nowych sztandarowych produktów Microsoftu konsoli Xbox ONE i jej konkurenta ze stajni Sony Playstation 4 .

 

 

Cały show rozpocznie Microsoft już 10 czerwca o godzinie 18.30 naszego czasu przedstawi swoje nowe dzieło konsolę Xbox ONE . Prezentację będzie można oglądać na żywo na xbox.com , albo na konsolach za pośrednictwem usługi XBOX live .

Dzień później 11 czerwca o godzinie 3.00 naszego czasu Sony przedstawi swój sztandarowy produkt konsolę Sony Playstation 4 – całość konferencji będzie można śledzić na   http://us.playstation.com

Niezachwianą wiarę w nowy produkt Microsoft ( pomimo początkowych wpadek z informacją o konieczności jej stałego podłączenia do internetu , czy niejasnego stanowiska w sprawie używanych gier) pokłada jej vice prezes Yusaf Mehdi . Tuż przed konferencją E3 ogłosił , że Microsoft zakłada , że konsola Xbox 360 sprzeda się jeszcze w ilości minimum 25 mln sztuk , co da łącznie ponad 100 mln urządzeń opartych o tą platformę . Twierdzi on nawet ,że w połączeniu z nową PS4 może nastąpić gwałtowny popyt na te urządzenia , których zmierzch jeszcze niedawno szumnie zapowiadano wraz z wejściem na rynek aplikacji mobilnych gier.

 

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login