Don't Miss

Yanosik GT – najpopularniejsza nawigacja samochodowa w Polsce

By on 11 kwietnia 2015
nawigacja samochodowa Yanosik GT

Jaka jest najpopularniejsza nawigacja samochodowa w Polsce?

Czy jest nią nawigacja TomTom serii Start, Via czy Go, a może któryś z modeli Garmina czy Mio?

A może to właśnie najtańsze modele nawigacji samochodowych Goclever czy Lark wiodą prymat na krajowych drogach?

Okazuje się, że nie….

Badania kierowców dokonane na koniec 2014 roku pokazały,że tą najbardziej popularną nawigacją samochodową w Polsce jest Yanosik, szczególnie za sprawą doskonałej aplikacji na Androida czy ostatniej wersji Yanosik GT – asystent kierowcy, która właśnie pojawiła się na rynku.

Aby sobie uzmysłowić popularność Yanosika powiemy krótko, że miesięcznie korzysta z tej aplikacji na polskich drogach ponad 500 tysięcy unikalnych kierowców przejeżdzających miesięcznie grubo ponad 160 milionów (!) kilometrów.

Ale do rzeczy.
Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa odsłona nawigacji samochodowej Yanosik  model Yanosik GT – asystent kierowcy.
I z założenia twórców tej aplikacji urządzenie miało rozwiązać problemy kierowców posługujących się do tej pory smartfonami, umożliwiając im komunikację przy pomocy nowego urządzenia, wyposażonego w jasny i czytelny wyświetlacz, silikonową klawiaturę z wbudowanym modemem GPRS zastępującym dotychczasowy telefon oraz radio CB.

I to właśnie dzięki niemu kierowcy otrzymują możliwość szybkiej wymiany informacji pomiędzy użytkownikami krajowych dróg dotyczących kontroli drogowych, kontroli ITD, wypadków a także bazy fotoradarów.

Jedynym problemem, który muszą rozwiązać jest znalezienie się w zasięgu sygnału GPRS oraz opłacenie rocznego abonamentu za korzystanie z sieci GPRS w rocznej w wysokości 99 złotych brutto.
Resztę pracy nawigacja Yanosik GT wykona już za nich.

 

Najpopularniejsza nawigacja

Yanosik GT – wygląd zewnętrzny

Po wyjęciu urządzenia Yanosik GT z opakowania zawierającego także poręczną ładowarkę samochodową ze złączem micro USB oczom naszym ukaże się niewielka czarna skrzynka (wielkości paczki papierosów) wykonana z wysokiej jakości czarnego plastiku.
Na przednim panelu urządzenia znajdziemy czytelny i jasny 2,4 calowy wyświetlacz podający kierowcy aktualne komunikaty drogowe oraz praktyczną, silikonową klawiaturę z 9 klawiszami.

Na wyświetlaczu podczas jazdy samochodem otrzymujemy następujące informacje:

o aktualnym czasie jazdy
o aktualnej prędkości pojazdu
o odległości od kontroli lub przeszkody
o ilości użytkowników korzystających aktualnie z Yanosika
o fotoradarach
o kontrolach drogowych Policji i ITD
A więc praktycznie te same informacje, które otrzymujemy se swojej nawigacji samochodowej, czy radia CB.

Do wprowadzenia informacji zwrotnej od kierowcy służą 4 wyraźne klawisze umieszczone w górnej części urządzenia. To właśnie dzięki nim możesz podzielić się z pozostałymi użytkownikami drogi tymi dostępnymi informacjami.

I to właśnie dzięki tym setkom tysięcy kierowców podróżujących aktualnie po polskich drogach masz dostęp do praktycznie cominutowych aktualizacji sytuacji na drodze , a Yanosik GT słusznie otrzymuje tytuł najpopularniejszej nawigacji samochodowej na krajowych drogach.

Polecam dla osób codziennie podróżujących samochodem. Urządzenie pozwoli starannie zaplanować drogę i ominąć wiele pułapek i niepotrzebnych kontroli.

Pełen test urządzenia Yanosik GT – asystent kierowcy znajdziecie na naszym blogu sklepowym.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login