Don't Miss

Najlepsze laptopy 2015

By on 22 marca 2015
Najlepsze laptopy 2015

O tym, że laptopy i ultrabooki  skutecznie wyparły już z rynku  komputery stacjonarne nie trzeba nikogo przekonywać. Dziś już niewielu ludzi , decyduje się na kupno dla siebie komputera stacjonarnego, zarówno na użytek domowy, jak i do pracy.

W dzisiejszym zestawieniu, chcielibyśmy przedstawić naszym zdaniem, dwa najlepsze laptopy 2015, pochodzące z tegorocznej oferty , które jak sami stwierdzicie  różnią się między sobą znacznie.

O ile, jeszcze kilkanaście lat temu, możliwości sprzętowe laptopów były znacznie niższe niż klasycznych desktopów , przez co nie nadawały się one do bardziej wymagających gier, czy do zaawansowanych prac graficznych czy projektowych dziś różnice te zupełnie się zatarły.
Z powodzeniem więc możemy wykorzystywać laptopa do wszystkich czynności do których zwyczajowo używamy komputer.
Co roku na rynku komputerów, pojawiają się nowości sprzętowe wśród, których wyróżnić można te cieszące się doskonałą opinią, jak i takie, których funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia.

 

 

Najlepszy tani laptop 2015

Najlepszy tani laptop  2015 – Asus X553MA-SX455B

 

To typowy przedstawiciel segmentu tanich laptopów. Jego cena w większości sklepów internetowych nie przekracza  przekracza kwoty 1 200 złotych.
Nie będziemy zagłębiać się w szczegółową specyfikację tego modelu, tego rodzaju informacje techniczne można bowiem znaleźć na dowolnej stronie. Grunt, że ten niskobudżetowy laptop ten cechuje doskonała jakość dźwięku oraz funkcjonalność.

Połączenie z siecią WiFi nawiązać można dzięki wykorzystaniu modułu WLAN. Notebook ten posiada oczywiście wbudowaną na stałe kartę sieciową, umożliwiającą połączenie się z siecią bezprzewodową.

Bardzo ciekawą opcją posiadaną przez ten model komputera, jest obecność wybudowanego czytnika kart SD, dzięki czemu, nie będziemy zmuszeni do zakupu żadnego adaptera kart czy też innego wynalazku tego rodzaju.

Oczywiście laptop posiada także wbudowaną kamerkę dzięki, której będziemy mogli prowadzić video rozmowy za pośrednictwem komunikatorów.
Dzięki zainstalowanej  szybkiej pamięci DDR3, możemy cieszyć się wieloma grami oraz innego rodzaju rozrywką, bez obaw o tak zwane „ścinanie” się.
Niezłe wrażenie uzyskamy również podczas gier nie wymagających zaawansowanych kart graficznych.

Dysk twardy o pojemności 500 GB daje nam niemal nieograniczone możliwości zapisywania na komputerze gier, filmów, plików oraz wszelkich innych plików.
Co bardzo ważne, jego cena jest stosunkowo niska, biorąc pod uwagę jego parametry oraz wysoką jakość wykonania.

 

 

Najlepszy notebook 2015

Najlepszy laptop 2015 – Laptop Apple MacBook Air

 

To tradycyjnie coroczny zwycięzca wielu testów i porównań. Również naszego. Ten laptop cieszy się ogromną popularnością.
Zdaniem naszych testujących ten model Apple MacBooka, odznacza się naprawdę wyjątkowymi funkcjami graficznymi, skutecznie wyróżniającymi go na tle zwykłych laptopów.

Model łączący w sobie klasę , siłę i prezencję. Wielu ludzi jednak, może jedynie marzyć o jego posiadania, z racji jego ceny, która w porównaniu do innych urządzeń tego typu, należy do szczególnie wysokich.

Cena laptopa Apple MacBook Air w  tanich sklepach internetowych przekracza kwotę 4 000 złotych.

Niezależnie jednak od tego Apple MacBook Air jest dla użytkowników prawdziwą ikoną wzornictwa.

Doskonale zaprojektowany, przemyślany do najdrobniejszych szczegółów, a co najważniejsze perfekcyjnie wykonany z materiałów najwyższej jakości zachwyca wszystkich.

Przede wszystkim użytkowników systemu Mac OC i nieustraszonych wyznawców Ipodów, Ipadów i Iphonów.

Dla użytkowników Windowsa czasami kłopotliwy w użyciu – lecz czego się nie robi dla ikony?

Każdy rdzeń procesora, może obsługiwać jednocześnie dwa zadania, wykonywane przez komputer, dzięki czemu jego praca jest w pełni płynna.

Najnowsze wydanie rankingu laptopów znajdziesz pod tym adresem:

https://techsat24.pl/_blog/ranking-laptopow

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login