Don't Miss

Nadchodzi nowa konsola Sony PlayStation 4 – co dalej z jej starszą siostrą ?

By on 4 maja 2013
Nadchodzi nowa konsola Sony PlayStation 4 - co dalej z jej starszą siostrą ?

Sony PlayStation 4 nie będzie oficjalnym następcą konsoli PlayStation 3 , ale zupełnie nowym produktem w rodzinie Sony – tak nowy produkt reklamuje Sony General Menager. Gdy Sony ogłosiło pojawienie się nowej konsoli PS4 wielu graczy założyło ,że stanie się ona następcą sprawdzonej konsoli PS3 , tak jak PS3 szybko stała się następcą PS2 . I nic nie miało już zatrzymać tego procesu .

Plotki z rynku gier video powielały opinie o szybkim zakończeniu produkcji zarówno samej konsoli PS3 jak i nowych gier czy akcesoriów na to urządzenie.

Jednak menadżerowie firmy Sony mają w tej sprawie zupełnie inne zdanie . Niedawno potwierdzili ,że konsola ta będzie produkowana przynajmniej do 2015 roku , a nowa PS4 nie jest jej następcą a zupełnie nowym produktem w rodzinie tak jak PS Vita , czy konsola Sony PSP.

Uparcie stoją na stanowisku , że nowa konsola Sony PlayStation 4 zapewni graczom zupełnie nowy poziom emocji i wrażeń niedostępny w dotychczas produkowanych urządzeniach .

 

Ma być dla firmy Sony historyczną „Arką Noego” ratującą ją w czasach wszechogarniającego kryzysu . A czy wy zgadzacie się z ta opinią?

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login