Don't Miss

Konsola Sony PS4 vs Xbox One porównanie

By on 16 lipca 2013
PS_4_Xbox_One_ps_playstation_xbox_one_vs

Trwa walka o rząd dusz wśród nowych wielbicieli gier video spod znaku Sony i Microsoft . A jest o co . Poprzednia generacja konsol sprzedała się w ilości powyżej 75 milionów urządzeń . A nowe konsole mają się sprzedawać jeszcze lepiej . Co więc wybrać ? Konsola Xbox One czy konsola Sony PS4 ? Prezentujemy pierwszy z artykułów porównujących oba urządzenia.Po targach E3 w Los Angeles wszystko stało się jasne . Przynajmniej jeśli w grę wchodzi wygląd obu urządzeń . Tutaj naszym zdaniem niepodzielnie rządzi konsola Sony PS4  . Obok prezentujemy zdjęcie przedstawiające aktualne i nowe generacje konsol z uwzględnieniem fizycznej wielkości urządzeń.

Wszyscy są zaskoczeni projektem nowego Xboxa One , który jest zdecydowanie większy i bardziej kanciasty od dotychczasowego Xboxa 360 oraz nawet  od PS3 pierwszej generacji , a w szczególności od swojego konkurenta Sony PS4. Jak widać projektanci Microsoftu zamierzają swym urządzeniem dominować na półce ze sprzętem RTV przytłaczając pozostałe urządzenia . Choć większy gabarytowo  od swojego poprzednika konsoli Xbox 360 ważac 3,18 kg jest jednak o prawie 10 % niego od  lżejszy . Majestatyczna sylwetka i dużo miejsca wewnątrz jest odpowiedzią firmy na problemy z chłodzeniem , które były bolączką całej poprzedniej generacji Xboxów .

Konsola Sony Ps4 ze swoim delikatnym designem i wagą tylko 2,8 kg zdaje się być bardziej subtelna i wydaje się być zwycięzcą tego pojedynku na obudowy .

 

A tobie która konsola podoba się bardziej ?

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login