Don't Miss

Konsola Sony Playstation 4 z dyskiem 1TB już jest !

By on 9 czerwca 2015
konsola Playstation 4 z dyskiem 1TB

Jeśli już nie wystarcza Wam dysk o pojemności 500 GB w jaki wyposażona jest konsola Sony PS4 bardzo miło jest nam zakomunikować ,że w naszym sklepie techsat24.pl dostępna jest już konsola Sony Playstation 4 z dyskiem 1TB.

Wielu nabywców nowej konsoli PS4 skarżyło się na forum PS na niezbyt duży 500 GB dysk twardy w jaki wyposażona została wypuszczona na rynek w końcu 2013 roku nowa konsola Sony PS4.Argumentowali oni, że dysk ten nie będzie w stanie pomieścić wszystkich potrzebnych danych, nowych wersji gier pobieranych z Playstation Store czy filmów i plików muzycznych.A wszystko to za sprawą coraz lepszej rozdzielczości i co za tym idzie jakości oferowanych na rynku materiałów i gier na konsolę Sony PS4.
I rzeczywiście firma Sony zrobiła w ich stronę ukłon wyposażając urządzenie w dwukrotnie większy dysk twardy o pojemności aż 1 TB (1024GB).

Konsola Sony PS4 z dyskiem 1TB możliwości:

Na dysku 1 TB zamontowanym w konsoli Playstation 4  pomieścisz średnio:

  • 370 000 plików mp3 trwających przeciętnie trzy minuty w jakości 128 kbps, 44kHz.
  • 240 dwugodzinnych filmów w jakości DVD o rozdzielczości HD z dźwiękiem Dolby Digital.
  • 20 dwugodzinnych filmów HDTV, odtwarzanych z prędkością 60Mbit/s.
  • 250 000 zdjęć w formacie JPG o średniej wielkości zdjęcia 4 MB.

Model ten nie wydaje się być jakąś zupełnie nową wersją tej super nowoczesnej konsoli. Modyfikacji z pewnością uległa pamięć masowa jak i była okazja do pewnego upgradu oprogramowania.
I prawdopodobnie na tym się skończyło, choć niektórzy sceptycy twierdzą, że proces ten dał okazję firmie Sony do przekonstruowania wnętrza samej konsoli w taki sposób, aby obniżyć jej koszt produkcji.

Ma to zapewnić producentowi wygenerowanie dodatkowego zysku, tak trudnego do osiągnięcia na tym wymagającym rynku innymi metodami.

Przypominamy,że sprzedaż nowej konsoli Sony PS4 już w lutym 2015 roku przekroczyła liczbę 5 milionów egzemplarzy. I wszystko to przy bardzo silnej konkurencji ze strony Xbox One firmy Microsoft.

Konsola Sony PS4 z dyskiem 1TB  – parametry techniczne:

  • Procesor: x86-64 AMD „Jaguar” o małym poborze mocy, 8 rdzeni
  • Procesor graficzny: 1,84 TFLOPS, procesor graficzny AMD Radeon GDDR5 8 GB
  • Twardy dysk 1 TB zamontowany w konsoli
  • Napęd BD/DVD (tylko odczyt) BD x 6, DVD x 8
  • Wejścia / Wyjścia:
  • Port Super-Speed USB (USB 3.0) x 2, Port AUX x 1, Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x 1, IEEE 802.11 b/g/n, Bluetooth® 2.1 (EDR), Wyjście AV, Port wyjścia HDMI, Port DIGITAL OUTPUT (OPTICAL)

 

Szukasz konsoli Sony PS4 z dyskiem 1 TB ?  – Zobacz ofertę sklepu techsat24.pl

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login