Don't Miss

Jaki rozmiar notebooka wybrać przy zakupie ?

By on 2 czerwca 2016

Jaki rozmiar notebooka wybrać podczas jego zakupu w sklepie internetowym ?  To pytanie nurtuje każdego z nas podczas wertowania sklepowych ofert. Teraz na rynku w katalogu sklepów online znajdziecie laptopy w wielu różnych wielkościach. potężnych 17 calowych urządzeń, które z uwagi na wielkość ekranu oraz masę trudno nazwać przenośnymi, ale za to doskonale spisującymi się w roli laptopa dla gracza.

Netbooki w sklepach internetowych

Po drodze natkniemy się na nieco większe netbooki z ekranem 11,6 cala, które umożliwiają już na bardziej przyjazną pracę z pocztą elektroniczną czy pakietem biznesowym, ale ciągle jeszcze są wyjątkowo lekkie. Ich waga niewiele przekracza 1 kg, a to głównie z uwagi na to, że nie mają napędu DVD, oraz ciężkiej metalowej obudowy.

Wszystkie programy są instalowane bądź za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, internetu, czy bezpośrednio z pendrive.  W tym segmencie prym wiodą dominują laptopy firmy Asus i HP.

Jeśli chcecie Państwo dokonać świadomego wyboru notebooka czy ultrabooka   zapraszamy do lektury naszego poradnika ” Jaki laptop kupić” dostępnego tu https://techsat24.pl/jaki-laptop-kupic-poradnik

 

Ultrabooki w sklepach internetowych

To te laptopy podbiły w ostatnim czasie portfele. Najczęściej są wyposażone w wyświetlacz 13,3 lub 14 cali o najwyższej jakości. Perfekcyjne ultra smukłe obudowy, wykonane z materiałów wysokiej jakości sprawiają, że użytkownik ma uczucie kontaktu z czymś wyjątkowym. Równocześnie specyfikacja techniczna ultrabooka nie zawiera żadnych kompromisów – dobry pięcio rdzeniowyprocesor Intela, 2 kości pamięci Ram czy wreszcie dysk SSD to obecny standard.

Można je zaproponować osobom często jeżdzącym oraz kobietom, biznesmenom czy osobom wykonującym wolne zawody.

 

Notebooki z matrycą 15,6 cala

To aktualnie najpopularniejszy zakup w sklepach internetowych. Ich sprzedaż sięga 70 procent całości sprzedaży. I to tutaj napotkamy najtańsze urządzenia służące głównie do przeglądania internetu, czy konwersacji na Skype, jak i najbardziej zaawansowane notebooki z procesorami wielordzeniowymi i potężnymi układami graficznymi w cenie przewyższającej 5000 złotych. Tutaj każdy napotka coś dla siebie.

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login