Don't Miss

Gry na Xbox One

By on 26 maja 2014
forza 5

Jeszcze przed premierą konsol Xbox One i Sony PS 4 na rynku ogólnie uważano, że lepsze wrażenia z gier zapewni nowa konsola PS4 , a Microsoft w nowej konsoli skupia się na rozwiązaniach domowej rozrywki, telewizji oraz multimediów również bardzo mocno wspiera gry na Xbox One.


Ku mojemu zdziwieniu po odbytej premierze tych oto rywalizujących ze sobą konsol okazało się, że konsola Microsoftu wygrywa tą konkurencję. Forza Motorsport 5, Killer Instinct, Ryse: Son of Rome i Dead Rising 3 nie pokazują nowych reprezentowanych gatunków, ale wystarczy to na początek jeśli chodzi o produkcje na wyłączność.

 

forza 5


Wadą jest brak pozycji w stylu Kinect Sports wśród gier na Xbox One
która z uznaniem mogłaby zrobić wrażenie oraz podbić serca wiernych graczy na świecie. Producent informuje, że jej premiera będzie w 2014 roku.

Duży wybór gier na Xbox One Kinect znajdziecie Państwo tutaj

Tomb Rider: Definitive Edition na Xbox One

Jest to udoskonalona wersja gry przygodowej Tomb Raider z 2013 roku dająca o wiele lepszą grafikę oraz wszystkie dodatki DLC wydane do oryginału. W części fabularnej tytuł stanowi opowiadanie o wydarzeniach wcześniejszych niż opisane w pierwowzorze, opisanych w pozostałych odsłonach cyklu o przygodach Lary Croft. Gracze poznają młodość głównej bohaterki, która próbuje przetrwać na tajemniczej wyspie u wybrzeży Japonii. Dostała się na tą wyspę po katastrofie statku badawczego.

Battlefield 4 na Xbox One
Jest to czwarta prezentacja serii strzelanek FPS, która jest znana ze swojego trybu multiplayer. Walki odbywają się na wielkich mapach, gdzie gracze mogą wykorzystywać pojazdy. Cechą rozpoznawczą gry jest system destrukcji, który umożliwia niszczenie niektórych elementów otoczenia.

Fifa 14 na Xbox One
FIFA 14 jest symulacją rozgrywek sportowych piłki nożnej. Gra studia EA Canada jest kontynuacją znanych już wcześniejszych części popularnej gry FIFA. Gracze tak jak wcześniejszych częściach kierują zawodnikami drużyn futbolowych i odbywać pełne emocji rozgrywki piłkarski przeciwko sztucznej inteligencji lub realnym rywalom.

Forza Motorsport 5 na Xbox One Kinect
Jest to piąta część bardzo popularnej gry wyścigowej od samego początku towarzyszącej konsolom Microsoftu. Forza Motorsport 5 przynosi graczom dużo nowych funkcji i tak jak również poprzedniczka korzysta z możliwości sensora Kinect.

Fighter Within na Xbox One Kinect
Bijatyka nowej generacji przygotowana przez francuską firmę Ubisoft. Tytuł jest inny niż pozostałe serie gier tego typu sterowaniem, które polega na sterowaniu zawodników swoim ciałem, za pomocą sensera ruchu Kinect. Walki odgrywają się w trybach single i multiplayer.

Call of Duty: Ghosts na Xbox One
Dziesiąta odsłona serii dynamicznych strzelanin (FPS), otwierająca kolejny rozdział cyklu. Call of Duty: Ghosts ukazuje świat nieodległej przyszłości, w której USA straciła pozycje supermocarstwa. Gracz wciela się w rolę tytułowych Duchów elitarnej jednostki wojskowej. Tytuł wyprodukowany został przez studio Infinity Ward.

NeedFor Speed Rivals
Need for Speed Rivals dzięki tej grze gracz może stać się uczestnikiem nielegalnych wyścigów lub policjantem który ma za zadanie łapanie kierowców łamiących zasady jazdy. Gra wykorzystuje silnik Frostbite 3 i daje zupełnie otwarty świat.

Crimson Dragon na Xbox One Kinect

Jest to odmiana strzelaniny „na szynach”, gdzie opanowujemy kontrolę nad ogromnym, smokiem. Gracz jest jeźdźcem oto tego niesamowitego stworzenia odkrywając kolejne krainy oraz walczyć z nieprzyjacielami, którzy przeszkadzają w tej niezwykłej podróży. Tytuł w pełni wykorzystuje kontroler Kinect, a rozgrywka przypomina nieco serię Panzer Dragoon.

Xbox Fitness na Xbox One Kinect
Projekt treningowy fitness, przeznaczony jedynie dla graczy w usłudze Xbox Live. Gra przeznaczona jest do ćwiczenia swojego ciała w której znajduje się plan ćwiczeń ze słynnymi trenerami. Oni pokazują ruchy które należy wykonać oraz mówią przydatne wskazówki. Za pomocą kamerze Kinect jest możliwość sprawdzania swoich postępów.

Powerstar Golf na Xbox One Kinect
Powerstar Golf jest to szalona gra sportowa stworzona przez ekipę studia Zoe Mode. Osoby grające w nią mają możliwość spróbowania swoich sił we wbijaniu piłeczki do dołków na polu golfowym, używając różnych supermocy. Ta produkcja powstała z myślą o technicznych możliwościach konsoli Xbox One oraz kontrolera Kinect.

Zumba Fitness World Party na Xbox Kinect
Kolejna część bardzo popularnej serii gier. Jest to gra ruchowa, gracz musi wykonywać ćwiczenia oraz tańczyć. Jest to również pierwsza odsłona cyklu.

Just Dance 2014
Jest to jedna z najbardziej popularnych gier tanecznych tego typu. Gra polega na wykonywaniu układów tanecznych przedstawianych przez tancerzy. Nasze postępy zapisywane są za pomocą kontrolera ruchu Kinect.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login