Don't Miss

Gry Sony PS4

By on 2 września 2014
gry Sony PS4

Gry Sony PS4

 

28 listopada 2013 roku nowa konsola Sony PS 4 miała swoją premierę w Polsce i od razu została okrzyknięta najbardziej rewolucyjną konsolą do gier dostępną na rynku.

Czy sprawiły to rewelacyjne gry Sony PS4 pokazane zarówno na konferencjach przed premierowych i przygotowane do sprzedaży już w dniu premiery, czy to ,że jej najsilniejszy konkurent czyli nowy Xbox One odłożył premierę w Polsce swojej nowej konsoli aż do 5 września 2014 roku nie do końca wiadomo.

Wiadomo tylko,że przez pierwsze 2 miesiące sprzedaży ciężko było w Polsce kupić samą konsolę Playstation 4 zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych z powodu nadmiernego na nią  popytu, a sama jej cena powędrowała do góry nawet o 500 – 700 złotych.

W dniu premiery na rynku było tylko 20 tytułów gier Sony PS4 w tym takie kultowe pozycje jak Fifa 14, Just Dance 21014, Assasin’s Creed IV czy Battlefield IV. Resztę stanowiły gry nieznane dotychczas posiadaczom konsol  Playstation 3 oraz zapowiedzi i trailery gier, które premierę miały mieć w nadchodzącym roku.

 

Najlepsze gry Sony PS4

 

ASSASIN’S CREED IV: BLACK FLAG

Freedom Cry to DLC do Assassin’s Creed IV: Black Flag, uzupełniające grę o fabularną mini-kampanię. Jej akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach z „podstawki”, a głównym bohaterem jest czarnoskóry Adewale, pierwszy oficer okrętu Jackdaw, który w trakcie długoletniej służby u Edwarda Kenwaya nabył umiejętności asasynów

 

BATTLEFIELD IV

Czwarta odsłona serii strzelanek pierwszoosobowych, która słynie przede wszystkim ze swojego trybu multiplayer. Walki w sieci toczą się na olbrzymich mapach, a gracze mogą korzystać z pojazdów. Cechą charakterystyczną gry jest też system destrukcji, pozwalający niszczyć pewne elementy otoczenia.

 

FIFA 14

FIFA 14 jest sportową symulacją rozgrywek piłki nożnej. Produkcja studia EA Canada stanowi rozwinięcie pomysłów znanych z wcześniejszych odsłon bestselerowego cyklu FIFA. Gracze ponownie mają okazję pokierować zawodnikami ulubionych drużyn futbolowych i toczyć emocjonujące mecze piłkarskie przeciw komputerowej sztucznej inteligencji lub żywym rywalom.

 

JUST DANCE 2014

Just Dance 2014 to gra taneczna należąca do jednej z najpopularniejszych serii tego typu. Zabawa tradycyjnie polega na dotrzymywaniu kroku wyświetlanym na ekranie tancerzom, a nasze poczynania rejestrowane są za pomocą kontrolera ruchu Move.

 

NEED FOR SPEED RIVALS

Need for Speed Rivals ponownie pozwala graczom wcielić się w nielegalnych uczestników wyścigów lub policjantów, których zadaniem jest łapanie łamiących przepisy drogowe kierowców. Gra wykorzystuje silnik Frostbite 3 i oferuje zupełnie otwarty świat.

 

CALL OF DUTY: GHOSTS

Need for Speed Rivals ponownie pozwala graczom wcielić się w nielegalnych uczestników wyścigów lub policjantów, których zadaniem jest łapanie łamiących przepisy drogowe kierowców. Gra wykorzystuje silnik Frostbite 3 i oferuje zupełnie otwarty świat.

 

Najnowsze gry na Sony PS4

 

INFAMOUS : SECOND SON

Premiera marzec 2014. Kolejna część serii, której korzenie sięgają konsoli PlayStation 3. inFamous: Second Son pozwala graczowi przejąć kontrolę nad bohaterem posiadającym nadnaturalne zdolności. Zabawa toczy się w otwartym świecie umożliwiającym swobodne podejście do wykonywanych misji.

 

OUTLAST

Premiera luty 2014. Outlast to survival horror łączący elementy przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wydostać się z opanowanego przez psychopatów ośrodka badawczego. Zabawa polega głównie na unikaniu bezpośrednich konfrontacji z wrogami.

 

DRIVE CLUB

Premiera czerwiec 2014. Wyścigi samochodowe przygotowane przez zasłużoną dla marki PlayStation firmę Evolution Studios. Twórcy stawiają przede wszystkim na rozwiniętą społeczność graczy i zabawę w trybie wieloosobowym oraz oprawę graficzną, dzięki której każdy z wozów został odwzorowany w najdrobniejszych szczegółach.

 

DIABLO III na PS4

 

Premiera sierpień 2014. Trzecia część jednej z najbardziej znanych i cenionych serii gier akcji RPG. Produkcja rozgrywa się w świecie Sanktuarium, w którym toczy się odwieczna walka między aniołami i demonami. Gracz wciela się w jedną z kilku dostępnych postaci, aby podjąć walkę ze złem. Twórcy wprowadzili do gry mnóstwo nowych rozwiązań i pomysłów.

 

UNCHARTED 4

Premiera 2015. Czwarta odsłona Uncharted rozpoczyna karierę tej serii na konsoli PlayStation 4. Tak jak w poprzednich grach, wcielamy się w postać poszukiwacza przygód Nathana Drake’a i zwiedzamy egzotyczne zakątki Ziemi, uczestnicząc w emocjonujących, pełnych akcji wydarzeniach.

 

GRAN TURISMO 7

Premiera 2015. Realistyczna symulacja wyścigów samochodowych, będąca kolejną odsłoną bestselerowej serii autorstwa japońskiego studia Polyphony Digital. Gracze mogą spróbować swoich sił za kierownicą wielu modeli samochodów – od typowych aut seryjnych aż po wyczynowe bolidy. Produkcja cechuje się niezwykle atrakcyjną oprawą wizualną oraz rozbudowanymi opcjami społecznościowymi.

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login