Don't Miss

Graj na Xbox One nieustannie przez 10 lat – TO MOŻLIWE !

By on 18 sierpnia 2013
Xbox_One_xbox_one_konsola

Z pewnością masz w domu urządzenia elektryczne , które bezawaryjnie pracują bez chwili przerwy przez długie lata . To twoja wysłużona lodówka , modemy i routery WiFi bezustannie dostarczające sygnał do twojego kompa , czy w końcu piec centralnego ogrzewania . A co z konsolami do gier Xbox One ? Jak one znoszą bezustanną eksploatację?…Magazyn Eurogamer podał bazując na swoich źródłach w samym Microsofcie ,że ich nowa super konsola Xbox One została specjalnie zaprojektowana i wykonana tak , aby podołać ciągłej 10 letniej bezustannej pracy zarówno u zwykłego użytkownika jak i u maniaka gier komputerowych.

Oczywiście , aby podołać temu zadaniu do budowy konsoli użyto specjalnych wzmocnionych podzespołów , szczególnie w obrębie zasilacza oraz polepszonego układu chłodzenia. Dodatkowo pomogły w tym rozwiązania umożliwiające praktycznie natychmiastowy rozruch , czy przejście w stan uśpienia całego urządzenia . Z pewnością na palcach jednej ręki można policzyć na świecie osoby w taki właśnie sposób korzystający z konsoli do gier , ale pocieszające dla wszystkich użytkowników jest to ,że ich maszyna to naprawdę potrafi .

Bo to właśnie Xbox One musi udowadniać coraz więcej potencjalnym klientom sklepów z konsolami i grami . I to zaraz przed światową premierą . Aby jeszcze ich dodatkowo przekonać zmieniono także w ostatniej chwili zastosowany procesor. Finalnie w urządzeniu znajdzie się jednostka z zegarem 853 MHz zamiast pierwotnie anonsowanej 800 MHz . To tylko 6 % wzrost mocy , ale Microsoft wyraźnie liczy może na taki sam procentowy wzrost sprzedaży.  A ty co o tym sądzisz?

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login