Don't Miss

Akcesoria do konsoli Xbox 360

By on 25 maja 2014
pad xbox

Kupując konsole Xbox dopiero zaczynamy zabawę z grami w świecie cyfrowym. Świetna zabawa rozpoczyna się po dokupieniu  przydatnych akcesoriów do konsoli Xbox 360. Początkowo można zakupić kontroler ruchu Kinect, a także dodatkowy pad do zestawu. Również niezbędny jest dysk twardy o pojemności 250 lub 300 GB jeśli chcesz żeby gry się szybciej uruchamiały oraz możliwość ściągania gier na konsole Xbox 360 z konta na Xbox Live.

Kinect do konsoli Xbox 360
Kinect jest to świetny czujnik ruchu zaprojektowany do konsoli Xbox 360, stworzony przez Microsoft. To urządzenie zezwala użytkownikowi na interakcję z konsolą do czego nie są potrzebne inne kontrolery. Wystarczy tylko wykonywać ruchy i gesty za pomocą kończyn swojego ciała oraz komendy głosowe. Kinect dla konsoli Xbox 360 unowocześnia sposób gry i daje nowe możliwości gry. Wystarczy stanąć przed kontrolerem i zaczynamy zabawę.

akcesoria xbox

Oprogramowanie które jest dostarczane z kinectem potrafi automatycznie ustawić czujnik biorąc pod uwage różnego rodzaju przeszkody, np. meble. Kimect może śledzić jednocześnie dwie osoby czyli aktywnych graczy, którzy mieszczą się w polu widzenia Kinecta.

 

Pady do konsoli Xbox 360
• Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox 360
Bezprzewodowe kontrolery do konsoli Xbox 360 sprawiają że dajemy się ponieść w grze. Posiadają idealny kształt i ergonomię oraz rewolucyjnemu krzyżakowi bez zarzutów spisują się w grach. Bezprzewodowe pady do Xboxa zasilane są za pomocą 2 baterii alkalicznych AA. Jest też możliwość zakupu pakietu akumulatorów AA z ładowarkę , lub przy pomocy zestawu „Graj i ładuj” do konsoli Xbox 360. Gdy bateria zaraz się rozładuje jest możliwosć bez przerywania grać jedynie należy podłączyć kabelek do portu USB.
Można też kupić pada do Xboxa posiadający specjalny nadajnik Windows do komputera, laptopa lub jakiegoś urządzenia , które obsłuży twój PC.
• Przewodowy kontroler Xbox 360
W sprzedaży jest także znana przewodowa wersja kontrolera do konsoli Xbox 360. Ma w zestawie kabel o długości 2,7 metra i ulepszoną ergonomiczną budową. Jest także kompatybilny z komputerami PC poprzez gniazdo USB.
• Zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox 360 (headset)
Zestaw słuchawkowy Xbox 360 daje efekt lepszej zabawy na Xbox Live, zezwala na porozumiewanie się z innymi członkami zespołu lub przeprowadzać rozmowę ze znajomymi w czasie gry.

 

Dysk twardy dla konsoli Xbox 360
Jeżeli chcesz wybrać skróconą możliwość ściągania gier z konta na Xbox Live na swoją konsolę. Jeśli chcesz alby szybciej ładowały się gry, lub odtworzyć oryginalne płyty z grami na Xboxa 360 musisz posiadać dysk twardy. Kupienie Media Hard Drive oznacza więcej miejsca na gry, filmy w jakości HD i wersje demonstracyjne. W sprzedaży są dostępne 2 wersje bardzo do siebie podobne i pasujące do Xboxa Slim obudowach o pojemności odpowiednio 250 GB i 320 GB. Zamontowanie dysku jest bardzo proste polega na wsunięciu dysku w specjalne złącze znajdujące się pod klapką w górnej części obudowy Xbox 360.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login