Don't Miss

Jakie akcesoria do konsoli Playstation 4 kupić

By on 25 maja 2014
Pad Sony DualShock 4

Jakie akcesoria do konsoli Playstation 4 kupić?

Jest to bardzo częste pytanie padające od użytkowników którzy dopiero zakupili konsole PS4. Co dokupić najpierw: dodatkowy pad DualShock 4, czy kamerkę EYE, kabel HDMI, czy zestaw słuchawkowy. Postaramy sie gruntownie odpowiedzieć na to pytanie.

Sony Playstation 4 zawartość zestawu:

 

Wraz z nowo zakupioną konsolą Sony  Playstation 4 w opakowaniu znajdziecie:

  • 1 czarny pad Sony DualShock 4 z wbudowanym do środka akumulatorem
  • Kabel do podłączenia konsoli Sony PS4 do gniazdka domowej sieci elektrycznej
  • 1 kabel mini USB o długości około 1,5 metra służący do ładowania pada bezprzewodowego
  • kabel HDMI pozwalający podłączyć urządzenie do telewizora plazmowego lub LCD. Pamiętaj w konsoli nie ma tradycyjnego wyjścia video typu composit umożliwiającego podłączenia konsoli do telewizora starego typu. Jeśli taki posiadasz rozważ jego wymianę na nowy zamiast ślęczeć w internecie i szukać odpowiedniego interfejsu – uzyskany na nim obraz i tak nie będzie odpowiedniej jakości
  • 1 douszny monofoniczny zestaw słuchawkowy z wbudowanym mikrofonem . Zamiast niego możesz użyć dowolnych posiadanych w domu słuchawek z mikrofonem wyposażonym w gniazdko Jack 3,5 mm.

 

Jakie akcesoria dokupić do Playstation 4 ?

Dobrze by było gdyby do konsoli dokupić dobre akcesoria takie jak:

  • Pad bezprzewodowy DualShock 4

Drugi pad do kompletu jest potrzebny gdy chcemy grać na konsoli w dwie osoby. Pady są dostępne w kolorze czarnym, niebieskim lub czerwonym. Kupując go trzeba pamiętać o dodatkowym kablu USB aby go ładować albo o ładowarce do padów DualShock 4.

  • Kamera Sony PlayStation EYE

Jest to udoskonalona kamerka z Sony Playstation 3. Ma dwa obiektywy dzięki temu dokładniej może uchwycić ruchy.

  • Kontroler ruchu PlayStation Move

Sony Move i kontroler nawigacyjny

PS4 zestaw

Klasyczna różdżka Sony Move oraz dodatkowy kontroler nawigacyjny stanowią dalsze uzupełnienie systemu rozrywki Playstation Move. Już długo przed debiutem tej nowej konsoli do gier było wiadomo, że kontroler ten odegra olbrzymią rolę w nowym systemie Sony. Oderwać gracza od fotela, sprawić, aby skakał, biegał, podrygiwał, czy machał rękami – wszystko to przyświecało producentom nowych gier na Playstation 4. Nowy kontroler po modernizacji ma być jeszcze bardziej precyzyjny od poprzednika.

  • Nakładki do kontrolera PlayStation Move

Jest tu wszystko Od pistoletów i karabinów , przez rakietki do ping ponga i tenisa, kierownice do samochodów a na łukach i kuszach kończąc. Twórcy nakładek do Playstation Move nie kończą jeszcze nad nią pracy.

  • Ładowarka do akcesoriów PS Move

Gdy masz tylko jeden pad startowy DualShock 4 to nie ma problemu z jego ładowaniem. W zestawie jest port USB do ładowania. Ale gdy zdecydujesz się kupić dodatkowy pad lub kontrolerów Playstation Move wtedy jest konieczność by dokupić odpowiednią ładowarkę do padów PS4. Będzie możliwość ładowania i jedno gniazdko USB w konsoli nie będzie zajęte.

Oferta konsol Sony Playstation

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login