Don't Miss

Akcesoria dla graczy Steelseries

By on 29 sierpnia 2016
Akcesoria dla graczy Steelseries

Gadżety nie tylko dla zawodowych graczy

Jeszcze kilka lat temu, sprzęt najwyższej jakości zarezerwowany był tylko dla wyjątkowo zamożnych miłośników gier lub też dla osób zajmujących się grami zawodowo. Dziś, nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z nas mógł stać się właścicielem sprzętu takiego jak specjalna myszka do gry czy tez klawiatura. Jedną z przodujących firm oferujących tego rodzaju sprzęt jest SteelSeries.

Akcesoria dla graczy SteelSeries nie muszą być drogie

Każdy gracz ma do wyboru mnóstwo sprzętów zarówno z tej górnej jak i dolnej półki. O ile nikogo nie dziwi fakt, że nie każdego jest stać na zakup sprzętu za kilka tysięcy złotych, o tyle dobrze jest jednak przeznaczyć na ten cel około kilkaset złotych. Klawiatury i myszki nie należą do tanich, ale z pewnością będzie to sprzęt wytrzymały.

Klawiatura Steelseries Apex

Klawiatura- podstawa gracza

Pośród klawiatur znajdziemy zarówno sprzęt membranowe jak i mechaniczne. Każda klawiatura dla gracza powinna charakteryzować się dobrym kształtem ułatwiającym odnalezienie na niej odpowiedniego klawisza oraz prędkością reakcji dzieląca czas od wciśnięcia klawisza do wywołania przez niego reakcji na monitorze. Zdaniem większości graczy, którzy nierzadko spędzają przed komputerem długie godziny jest wytrzymałość klawiatury. Do sprzętów o najwyższej żywotności należą z pewnością klawiatury mechaniczne. Większość modeli klawiatur firmy SteelSeries przeznaczonych dla graczy, posiada nie tylko wygodne i efektowne podświetlanie klawiszy ale także wiele klawiszów skrótowych umożliwiających wygodniejsze poruszanie się po menu gry.

Myszka dla gracza Steelseries

Gryzonie czyli myszki

Myszka idealna dla gracza powinna posiadać odpowiednio wyprofilowany kształt, umożliwiające wygodne korzystanie z niej nawet podczas wielu godzin gry. Kolejną opcją jest fakt dużej wytrzymałości przycisku. Wystarczy pomyśleć sobie tylko jak wiele kliknięć myszką, wykonujemy w ciągu jednego dnia gry. Pomocną cechą myszki dla gracza jest również posiadanie przez nią przycisków dodatkowych dających nam możliwość sprawniejszego poruszania się po grze, przybliżania oraz oddalania obrazu. Kilka modeli myszek dla graczy posiada firma SteelSeries. Wśród których znajdzie coś dla siebie każdy gracz, trudno jest jednak opisać w skrócie wszystkie.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login