Don't Miss

Akcesoria do Sony PS4

By on 1 września 2014
PS4 zestaw

Akcesoria do Sony PS 4 – co warto kupić ?

 

Aby w pełni wykorzystać możliwości nowej super konsoli Sony PS4  dobrze jest dokupić do niej stosowne akcesoria. Prezentujemy tu akcesoria do Sony PS4 które warto kupić.

Dodatkowy pad  Sony DualShock 4

Nowa, udoskonalona wersja pada DualShock 3 znanego z poprzedniego modelu konsoli Playstation. Zdecydowanie bardziej ergonomiczny niż jego poprzednik. Dodatkowo wyposażony w touchpad, pełniący rolę myszki oraz wbudowany głośnik. Bardziej ergonomiczne manipulatory i rozkład klawiszy przybliżyły go do niekwestionowanego króla wśród padów – kontrolera Xbox 360. To naprawdę mocny punkt nowej konsoli.

Drugi pad bezprzewodowy konieczny będzie do wspólnej gry na konsoli PS4 we dwie osoby . Dostępny jest w naszym sklepie internetowym w wielu kolorach: czarnym, niebieskim czy czerwonym. Możliwy jest także zakup silikonowych etui w różnych kolorach, doskonale chroniących powierzchnię DualShocka 4 przed zadrapaniami i uszkodzeniami powierzchni.

Przy zakupie pada należy pamiętać o zakupie  niezbędnej do jego naładowania ładowarki do padów DualShock 4. I nie zapomnij także o dodatkowym kabelku USB mini, bo brak go w zestawie.

 

Kamera Sony PlayStation EYE

Udoskonalona  wersja kamerki znanej już z modelu Sony PS3. Wyposażona została w dwa oddzielne  obiektywy, o doskonałej optyce , pozwalające na większą precyzję w określeniu pozycji obiektu w porównaniu z poprzedniczką. Dzięki temu pozwala na precyzyjniejsze określanie położenia gracza, szybkości i kierunku jego ruchu oraz dokładniejsze odwzorowanie otoczenia. Jest niezbędna do gier wykorzystujących funkcje Move jak na przykład Sports Champions czy Dance Star.

 

Kontroler ruchu PlayStation Move

Klasyczny kontroler  Sony Move oraz dodatkowy kontroler nawigacyjny to doskonałe  uzupełnienie systemu rozrywki Playstation Move. Początkowo zakładano, że to właśnie kontroler DualShock 4 może odegrać rolę czujnika ruchu w nowym systemie Playstation 4. Dziś już wiadomo, że chcąc w pełni wykorzystać możliwości systemu Sony Move należy dokupić właśnie kontrolery Playstation Move.

Oderwać gracza od fotela, sprawić, aby skakał, biegał, podrygiwał, czy machał rękami – wszystko to przyświecało producentom nowych gier na PS4 4. Nowy kontroler po debiucie stał się  jeszcze bardziej precyzyjny od poprzednika.

 Podstawka Vertical Stand do PS4

Oryginalna podstawka pod konsolę Playstation 4 firmy Sony umożliwiająca prace konsoli w pozycji pionowej. Poza czysto wizualnymi aspektami zestawu pozwala także na lepsze i wydajniejsze chłodzenie urządzenia podczas dłuższej pracy.

Na rynku dostępne są także niefirmowe podstawki, dodatkowo wyposażone w dwa wentylatory chłodzące konsolę oraz porty do ładowania padów.

Szukasz akcesoriów do PS4? – Zajrzyj na Playstation 4 sklep!

Akcesoria do Sony PS4 – nakładki do padów

Tu z powodzeniem możesz wykorzystać wszystkie nakładki dostępne również dla modelu Sony Playstation 3.

Karabiny i pistolety, rakiety do ping-ponga, łuki i kusze – tylko wyobraźnia producentów akcesoriów stanowi tutaj granicę . I wszystko dostępne w wielu wzorach i kolorach do wykorzystania przez graczy w najnowszych grach na Playstation 4.

 

Ładowarka do akcesoriów PS Move

Posiadając tylko jeden pad bezprzewodowy DualShock 4 z jego ładowaniem nie ma żadnych problemów. Do zestawu dołączony jest przewód do ładowania z portu USB. Ale już przy zakupie drugiego pada, czy kontrolerów Playstation Move (których możesz mieć nawet 4) nie pozostaje nic innego jak zakup odpowiedniej ładowarki do padów PS4. Będziesz mógł jednocześnie je wszystkie ładować pozostawiając wolne drugie gniazdo USB w konsoli.

Na rynku dostępne są różne wersje ładowarek do padów PS4. Od najprostszych pozwalających na ładowanie wyłącznie 2 padów DS4 z gniazda USB konsoli,  po te bardziej zaawansowane, wyposażone we własny zasilacz sieciowy i umożliwiające jednoczesne ładowanie zarówno padów DualShock jak i Move.

 

 

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login