Don't Miss

Jakie akcesoria dla graczy PC warto kupić

By on 4 sierpnia 2015
Akcesoria dla graczy PC

Wśród internautów panuje przekonanie, że dobra karta graficzna i sporo pamięci RAM w zupełności wystarczy do zabawy. Jeśli naszą pasją jest układanie pasjansa czy granie w tetris, to mają oni rację. Jeśli jednak lubimy nowe produkcje i tą „adrenalinkę” podczas gry, to dobra karta graficzna i sporo RAM’u będzie tylko filarem do zakupu innych akcesoriów dla graczy PC. Jakich? O tym dowiecie się z tekstu poniżej.

Czego oczy nie widzą – uszy słyszą

Odkąd firma Sony wydała na rynek słuchawki douszne, zapanował prawdziwy szał. Użytkownicy tych słuchawek doszli do wniosku, że mają do czynienia z zupełnie nową jakością muzyki zagłębiając się w dźwięki, jakich nie znali do tej pory. Podchwycili to producenci gier i zaczęli kłaść większy nacisk na ścieżkę dźwiękową do swoich produkcji. Efektem tego ruchu był zmasowany atak na sklepy elektroniczne w poszukiwaniu idealnych słuchawek dla gracza.

Posiadanie odpowiednich słuchawek to niewielki wydatek, a ogromna radość z gry. Każdy doświadczony gracz jest przekonany, że to nie grafika, a dźwięk powoduje, iż chce się grać jeszcze dłużej i jeszcze chętniej odkrywać produkt. Jeśli chcecie się przekonać jak dźwięk wpływa na doznania podczas gry, możecie prześledzić każdy dowolny wątek na forach o grach. W każdym z nich pojawia się ten temat.

 

Akcesoria dla graczy PC

Podkładka pod mysz – niedoceniane akcesoria dla graczy PC

Dla sporej grupy graczy podkładka jest elementem zbędnym. A szkoda, bo ma swoje zadanie. Jeśli kupujemy ją w zestawie z myszą, to możemy być pewni, iż w trakcie gry sterowanie naszym bohaterem będzie łatwiejsze, bo czułość myszy będzie zawsze taka sama. Jeśli nie korzystamy z podkładki, to powierzchnia po której sterujemy myszą jest nierówna. Przekłada się to na czas reakcji oraz czułość. Wystarczy kupić najtańszą podkładkę i sprawdzić czas reakcji oraz czułość podczas gry. Na pewno zauważycie sporą różnicę.

Jeśli Waszą pasją jest granie w gry, to powinniście ją rozwijać poprzez zakup odpowiednich dodatków. Dobra mysz, odpowiednia klawiatura i zestaw słuchawkowy z pewnością zwiększą frajdę podczas zabawy.

About ps3info

You must be logged in to post a comment Login